Stigo

STIGO Sp. z o.o.
ul. Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków
Tel.: +48 12 346 58 00
biuro@stigo.com.pl
http://www.stigo.com.pl

NIP: 6762422470
REGON: 121254161

Dojazd

Formularz



TAKNIE

Zespół SigmaNEST

Przemysław Rożek
Prezes Zarządu Firmy
STIGO
+48 784 066 120
p.rozek@stigo.com.pl
Krzysztof Szeląg
Członek Zarządu/Dyrektor Techniczny SigmaNEST
+48 602 387 758
k.szelag@stigo.com.pl
Beata Skrzątek
Manager Produktu:
SigmaNEST/SigmaMRP
+48 884 605 123
b.skrzatek@stigo.com.pl
Grzegorz Markocki
Kierownik Działu Wsparcia Technicznego SigmaNEST
+48 881 916 133
g.markocki@stigo.com.pl
Kamil Czuchra - SigmaNEST
Kamil Czuchra
Specjalista ds. Sprzedaży SigmaNEST/SigmaMRP
+48 518 603 776
k.czuchra@stigo.com.pl
Kuba Zięba - kontakt
Jakub Zięba
Starszy Konsultant Techniczny SigmaNEST/SigmaTUBE
+48 728 888 114
j.zieba@stigo.com.pl
Arkadiusz Marzec
Starszy Konsultant Techniczny SigmaNEST/SigmaBEND
+48 606 717 031
a.marzec@stigo.com.pl
Dariusz Kućmierz
Starszy Konsultant Techniczny
SigmaNEST
+48 884 933 123
d.kucmierz@stigo.com.pl
Michał Malinowski- kontakt
Michał Malinowski
Starszy Konsultant Techniczny SigmaNEST/SigmaMRP
+48 606 717 553
m.malinowski@stigo.com.pl
Krzysztof Piwowarczyk
Konsultant Techniczny
SigmaNEST
+48 884 625 123
k.piwowarczyk@stigo.com.pl
Paweł Ropa - Kontakt
Paweł Ropa
Konsultant Techniczny
SigmaNEST
+48 509 487 747
p.ropa@stigo.com.pl
Mykhailo Vlashynets - Kontakt
Mykhailo Vlashynets
Młodszy Specjalista ds. Marketingu
SigmaNEST
+48 884 713 123
m.vlashynets@stigo.com.pl