Jedno oprogramowanie na cały park maszyn

SigmaNEST jest jednym z nielicznych programów oferujących możliwość łączenia różnych technologii cięcia: plazma, tlen, laser, woda, wykrawarka na prasach rewolwerowych czy też obsługi cięcia rur aż po tworzenie kodu NC na prasy krawędziowe. Jeżeli jesteś właścicielem firmy czy też pracujesz na różnych maszynach z różnymi procesami – wybierz SigmaNEST – jedno oprogramowanie na cały park maszyn, które pozwoli Ci na kompleksowe zarządzanie maszynami.

Oprogramowanie SigmaNEST umożliwia optymalne wykorzystanie maszyn, arkuszy blach oraz materiałów eksploatacyjnych. Dodatkowo współpracując ze Stigo możesz liczyć na pomoc przy optymalizacji procesu z zakresu oszczędności czasów cięcia, lepszego rozkładu na arkuszu, mniejszego zużycia części eksploatacyjnych.

Niezależnie od tego, czy maszyny są nowe czy używane, jest ich kilka czy może tylko jedna – SigmaNEST zawsze gwarantuje oszczędności z zakresu procesu cięcia. SigmaNEST to nie tylko oprogramowanie na cały park maszyn, ale również doświadczenie naszych specjalistów, którzy mogą współpracować z Tobą podczas wdrożenia jak i po nim.

Jakie technologie obsługuje SigmaNEST?

Oprogramowanie na cały park maszyn

CIĘCIE PLAZMOWE
SigmaNEST wykracza poza możliwości typowego oprogramowania dla cięcia plazmowego. Podnosi efektywność produkcji oraz rentowność dzięki: optymalizacji wykorzystania materiału, zwiększeniu wydajności procesu oraz zmniejszeniu zużycia materiałów eksploatacyjnych.
Cięcie plazmowe
CIĘCIE LASEROWE
SigmaNEST jest najbardziej zaawansowanym programem do obsługi cięcia laserowego w środowiskach produkcyjnych. Przewaga systemu SigmaNEST, wynika z doświadczenia zdobytego podczas wielu lat badań oraz rozwoju nestingu i programowania NC.
CIĘCIE LASEROWE
CIĘCIE GAZOWE
Funkcjonalność SigmaNEST w znaczący sposób rozwija możliwości maszyn do cięcia gazowego, w szczególności przy cięciu wielopalnikowym i wieloarkuszowym.
CIĘCIE TLENOWE
CIĘCIE WODĄ
SigmaNEST zapewnia wysoką funkcjonalność jako oprogramowanie do cięcia strumieniem wody, ze szczególnym naciskiem na ustawienia dotyczące jakości cięcia.
CIĘCIE WODĄ
WYKRAWANIE
SigmaNEST w kluczowy sposób rozwija możliwości maszyn wykrawających łącząc funkcjonalność nestingu oraz automatycznego doboru narzędzi, znacznie ulepszając czas produkcji. SigmaNEST oferuje cztery pakiety do obsługi wykrawarek.
WYKRAWANIE
ROUTER CNC
SigmaNEST jest czołowym oprogramowaniem dla nestingu i programowania, jedno- oraz wielowrzecionowych routerów CNC 2D do cięcia w drewnie i metalu. Program ten jest idealny dla wysoko wydajnej produkcji ram sklepowych, mebli czy wytwarzania łodzi.
ROUTER
NÓŻ OSCYLACYJNY
Moduł cięcia nożem SigmaNEST to zaawansowane rozwiązanie służące do rozmieszczania i programowania NC. System optymalizuje technologię cięcia nożem CNC dzięki efektywnemu i dokładnemu nestingowi, zwiększonej jakości części oraz obsłudze standardowych i zaawansowanych funkcji cięcia.
NÓŻ