Raportowanie w SigmaNEST

Jedną z Waszych ulubionych funkcji w SigmaNEST jest możliwość raportowania. Wcale nas to nie dziwi, ponieważ oprogramowanie daje możliwość raportowania z różnych obszarów programu!

SigmaNEST zapewnia możliwość drukowania, edycji i zapisywania raportów. Ponadto, pozwala zestawiać informacje o zadaniach i częściach. Raporty są w pełni konfigurowalne przez użytkownika i mogą być tworzone od podstaw lub automatycznie poprzez podczytywanie domyślnych wartości. Są na tyle elastyczne, że mogą być używane i zmieniane zgodnie z preferencjami klienta.

Użytkownicy SigmaNEST mogą wybierać spośród wielu typów raportów. Wśród nich są:

  • kosztorysy wycięcia całego zlecenia z uwzględnieniem materiałów, czasów cięcia i ilości przebić, roboczogodziny maszyny i innych,

  • zestawienia masowe oraz kosztowe z magazynu arkuszy całych oraz ścinków użytkowych (arkuszy odpadowych),

  • naklejki, etykiety na wycinane detale z wybranego arkusza z kodem kreskowym (lub bez niego),

  • raporty kształtów ścinków użytkowych do inwentaryzacji magazynu,

  • mapki rozkładów z wykazem detali, kosztów i mas,

  • kosztorysy wycięcia detali z wybranych arkuszy,

  • listy części w zleceniu.

Raportowanie w SigmaNEST

Warto podkreślić, że raporty w SigmaNEST można konfigurować: dodawać funkcje (kody kresowe, logotypy, zmieniać kolory dla konkretnych zleceń lub części itp.). Raporty mogą zawierać podgląd nestingu i identyfikatorów części.

Użytkownicy SigmaNEST mogą raportować dane o czasie cięcia, kosztorysach, czasie i liczbie przebić oraz o liczbie użytych części. Raporty mogą również wyświetlać status każdego zlecenia pracy, umożliwiając użytkownikom śledzenie danych zleceń pracy przy każdym rozmieszczeniu lub  częściach.

Aby dowiedzieć więcej o raportowaniu w SigmaNEST skontaktuj się z nami!