Zadzwoń do nas: +48 12 346 58 00
Klienci SigmaNEST w Polsce2018-04-19T10:55:22+00:00

Wybrani klienci SigmaNEST

hydronaval

Firma HYDRO-NAVAL Spółka z o.o. (dawniej Hydro-Naval Adkonis, Michałek, Sobków Spółka Jawna) jest od ponad trzydziestu lat firmą produkcyjno-usługową, której obecnie głównym obszarem działania jest sektor offshore (przemysł wydobycia ropy naftowej) i działalność dla branży morskiej.

www.hydro-naval.pl

kostrzewaPrzedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KOSTRZEWA® zostało założone w roku 1978. Od samego początku firma zajmowała się produkcją urządzeń grzewczych przeznaczonych do spalania biomasy (drewna, zrębek, trocin etc.)

www.kostrzewa.com.pl

mostostalMostostal Kraków S.A. specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń głównie dla przemysłów cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego.

www.mostostal.com.pl

hydrotechHydrotech S.A. to producent i dostawca a także wykonawca specjalistycznych usług remontowo-serwisowych w zakresie maszyn i urządzeń dla przemysłu górniczego.

www.hydrotech.com.pl

beckerFirma Becker-Warkop Sp. z o.o. istnieje już od 1991 roku. Jesteśmy w Polsce, a szczególnie na Śląsku – regionie nierozerwalnie związanym z polskim górnictwem – wiodącym producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa.

www.becker-mining.com.pl

spetechSpetech jest firmą inżynierską założoną w 1988 roku, prowadzącą działalność produkcyjną, usługową oraz kompletne dostawy w zakresie – bezazbestowych uszczelnień przemysłowych.

www.spetech.com.pl

zre-katowiceZRE Katowice to nowoczesne przedsiębiorstwo z 60 letnim doświadczeniem na rynku energetycznym. Firma zatrudnia prawie 1800 osób i jest wyposażona w duże zaplecze techniczne zlokalizowane w Jaworznie.

www.zre.com.pl

universal-stalUNIVERSAL jest firmą, która od wielu lat wiedzie prym w zakresie blach grubych wśród magazynów branży stalowej w Unii Europejskiej. Bogata oferta magazynowa, w której znajdują się wszystkie stosowane gatunki i wymiary oraz będący zawsze do dyspozycji stan magazynowy rzędu 60.000 ton – czynią z Firmy UNIVERSAL doskonałe źródło zakupu dla każdego użytkownika blach grubych.

www.universal-stal.pl

minemasterFirma Mine Master Sp. z o.o. w Wilkowie działa na rynku od prawie 40 lat, początkowo należąc do grupy KGHM „Polska Miedź” S.A.

www.minemaster.eu


Firma TELE-MAX specjalizuje się we wszelkiego rodzaju tłoczeniach wielotaktowych, przetłoczeniach i wykrawaniu, w zależności od wymagań klienta, przy wykorzystaniu różnych rodzajów surowców takich jak stal gorąco- i zimnowalcowana, stał głęboko tłoczna aluminium, miedź, mosiądz, brąz.

www.tele-max.pl

Firma DEKPOL specjalizuje się w zakresie wykonawstwa obiektów mieszkaniowych, budowlanych, profesjonalnie realizuje powierzone zadania z zastosowaniem nowoczesnych technologii opartych o normę ISO 9001:2008..

www.dekpol.pl

SAMASZ – polski producent maszyn rolniczych i komunalnych. Firma należy do czołówki europejskich producentów maszyn rolniczych do zbioru zielonki.

www.samasz.pl

Firma AEBI jest polskim producentem pojazdów oraz urządzeń, montowanych na pojazdach, najwyższej klasy. Oferują szeroką paletę produktów i rozwiązań wykonanych ze szwajcarską precyzją oraz dostosowanych do wymagań każdego stromego terenu.

www.aebi-schmidt.pl

Firma TECHNO-WELD dostarcza o wysokiej jakości usługi cięcia laserowego i gięcia przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii, dostarczają kompletne produkty wg. indywidualnych wymagań klientów.

www.techno-weld.pl

wenglorzWenglorz jest firmą rodzinną z ponad 20-letnią tradycją. Założona została w 1990 roku i do dnia dzisiejszego nieprzerwanie prowadzi działalność, konsekwentnie odnotowując wzrost wartości marki.To jedyna firma w kraju, która może kompleksowo wykonać całe obiekty wytwórni pasz.

www.wenglorz.pl

promostalSpółka Promostal została utworzona w 2008 r. przez doświadczoną w branży konstrukcji stalowych kadrę zarządzającą oraz inżynieryjną. Obecnie Promostal stanowi przykład prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa działającego na terenie Polski oraz UE.

www.promostal.pl

organikaZakład Mechaniczno Remontowy „CHEMREM-ORGANIKA” Sp. z o.o. w Nowej Sarzynie jest cenionym w Polsce i za granicą producentem metalowych elementów i podzespołów mechanicznych oraz zbiorników i reaktorów ciśnieniowych.

www.chemrem.pl

stpelbud„STP ELBUD” sp. z o.o. prowadzi swoją działalność od 1952 roku. Posiadamy Certyfikowany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 (bez wyłączeń) oraz Certyfikowany System Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2004.

www.stpelbud.com.pl

mostostal-zabrzeMostostal Zabrze S.A. – polskie przedsiębiorstwo budowlane z siedzibą w Zabrzu, notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

www.mostostal.zabrze.pl

vlassenrootVlassenroot jest światowym liderem w zakresie produkcji najbardziej krytycznych części dźwigów teleskopowych: ramiona dźwigu, platformy obrotowe i podwozia dla dźwigów ruchomych.

www.vlassenroot.com

damenStocznia Damen specjalizuje się w budowie jednostek projektowanych zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów. Oferuje własne projekty oraz wykonanie projektu według życzeń Klienta.

www.damen.pl

cegielskiFirma H.Cegielski – Poznań S.A. należy do światowej czołówki producentów maszyn i urządzeń dla przemysłu stoczniowego.

www.hcp.com.pl

ledarFirma Ledar wykonuje wypalanie plazmowe elementów z blach, obróbka mechaniczna blach, toczenie, gięcie, frezowanie, śrutowanie oraz handluje żelazostopami.

www.ledar.net

Fabryka 4×4 to lider i czołowy polski producent wyposażenia off-roadowego. Firma powstała z pasji do off-roadu i z zamiłowania do pracy z metalem. Wykonują między innymi elementy takie jak: zderzaki, płyty osłonowe, mocowania kół, uchwyty, zabudowy wyprawowe, progi, bagażniki czy drabinki.

www.fabryka4x4.pl

Firma Stalgast sp. z.o.o. to producent urządzeń gastronomicznych i mebli ze stali nierdzewnej, importer sprzętu i naczyń kuchennych.

www.stalgast.com

ROLSTAL Pawłowski to firma rodzinna założona przez Janusza Pawłowskiego, która rynku już ponad 28 lat. Firma jest producentem konstrukcji stalowych i wyposażenia obiektów inwentarskich do hodowli zwierząt.

www.rolstal.com

ZUT Kunzek firma specjalizująca się w produkcji urządzeń, projektowaniem, modernizacją oraz kompleksowym wykonawstwem i montażem linii technologicznych. Oferują również wykonanie urządzeń na indywidualne zamówienie klientów.

www.kunzek.pl