Firma SigmaTEK

  • SigmaNEST

  • SigmaTUBE

  • SigmaMRP

  • SigmaBEND

SigmaTEK

SigmaTEK

SigmaTEK to firma założona w roku 1993, która obecnie zatrudnia około 180 osób z całego świata na stanowisku inżyniera, matematyka czy programisty. Główna siedziba firmy znajduję się w Cincinnati w USA i tutaj skupia najwięcej pracowników. Sprzedaż i obsługa klienta odbywa się również w Ameryce Środkowej i Południowej, Europie Wschodniej, Rosji, Azji, Australii, Afryce Południowej.

Na obszarze całego świata osiągnięto ponad 18 000 instalacji programu.Oprogramowanie SigmaNEST zwiększa efektywność i rentowność cięcia dla blach, rur, drewna oraz kompozytów. Obsługuje wszystkie popularne systemy cięcia profili – w tym cięcie laserem, plazmą, strumieniem wody, powietrzem, router czy nożem. SigmaTEK zapewnia klientom również niestandardowe rozwiązania wymagające wyższej automatyzacji procesów.

Robbie Payne - CEO SigmaTEK

Robbie Payne, CEO

Robbie Payne dołączył się do SigmaTEK Systems jako CEO w 2018 roku. Jest znakomitym liderem i strategiem biznesowym z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Zaczynając od rozwoju oprogramowania i analizy operacyjnej po wdrożenie platform do integracji i optymalizacji danych, pogłębioną wiedzę koncentruje na przyspieszeniu wzrostu wyników rozwojowych. Dzięki stosowanej inteligencji w najnowocześniejszych technologiach oraz obsłudze klienta Robbie stara się konsekwentnie przekraczać oczekiwania klientów i przewidywać “co dalej?”.

Przed dołączeniem do SigmaTEK, Robbie był wiceprezesem ds. Operacji w firmie edukacyjno-technologicznej IO Education w Atlancie. Wcześniej zajmował wiele stanowisk kierowniczych w firmie Horizon Software International.

Chris Cooper, Dyrektor zarządzający SigmaTEK Europe

Chris Cooper jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie rozwoju firmy i zasobów w całej Europie oraz części Azji i Afryki. W jego zakres obowiązków wchodzą takie zadania jak pomoc firmom dystrybuującym oprogramowanie na terenie danego kraju i troska o kluczowych partnerów biznesowych. Chris ma ponad 27-letnie doświadczenie w branży, a w SigmaTEK pracuje od 2009 roku.