Oprogramowanie na cały park maszyn tnących

  • Cięcie plazmowe, gazowe, laserowe oraz wodą

  • Cięcie routerem, nożem, cięcie 5-osiowe oraz cięcie rur i profili

  • Wykrawanie, cięcie maszynami combo, gięcie

Jedno oprogramowanie na cały park maszyn

SigmaNEST jest jednym z nielicznych programów oferujących możliwość łączenia różnych technologii cięcia: plazma, tlen, laser, woda, wykrawarka na prasach rewolwerowych czy też obsługi cięcia rur aż po tworzenie kodu NC na prasy krawędziowe. Jeżeli jesteś właścicielem firmy czy też pracujesz na różnych maszynach z różnymi procesami – wybierz SigmaNEST – jedno oprogramowanie na cały park maszyn, które pozwoli Ci na kompleksowe zarządzanie maszynami.

Oprogramowanie SigmaNEST umożliwia optymalne wykorzystanie maszyn, arkuszy blach oraz materiałów eksploatacyjnych. Dodatkowo współpracując ze Stigo możesz liczyć na pomoc przy optymalizacji procesu z zakresu oszczędności czasów cięcia, lepszego rozkładu na arkuszu, mniejszego zużycia części eksploatacyjnych.

Niezależnie od tego, czy maszyny są nowe czy używane, jest ich kilka czy może tylko jedna – SigmaNEST zawsze gwarantuje oszczędności z zakresu procesu cięcia. SigmaNEST to nie tylko oprogramowanie na cały park maszyn, ale również doświadczenie naszych specjalistów, którzy mogą współpracować z Tobą podczas wdrożenia jak i po nim.

Jakie technologie obsługuje SigmaNEST?

SigmaNEST jest najbardziej zaawansowanym programem do obsługi cięcia laserowego w środowiskach produkcyjnych. Przewaga systemu SigmaNEST, wynika z doświadczenia zdobytego podczas wielu lat badań oraz rozwoju nestingu i programowania NC.
Funkcjonalność SigmaNEST w znaczący sposób rozwija możliwości maszyn do cięcia gazowego, w szczególności przy cięciu wielopalnikowym i wieloarkuszowym.
CAM Waterjet - program do cięcia strumieniem wody SigmaNEST
SigmaNEST zapewnia wysoką funkcjonalność jako oprogramowanie do cięcia strumieniem wody, ze szczególnym naciskiem na ustawienia dotyczące jakości cięcia.
Program do przecinarki plazmowej
SigmaNEST wykracza poza możliwości typowego oprogramowania dla cięcia plazmowego. Podnosi efektywność produkcji oraz rentowność dzięki: optymalizacji wykorzystania materiału, zwiększeniu wydajności procesu oraz zmniejszeniu zużycia materiałów eksploatacyjnych.
Program do Wykrawarki
SigmaNEST w kluczowy sposób rozwija możliwości maszyn wykrawających łącząc funkcjonalność nestingu oraz automatycznego doboru narzędzi, znacznie ulepszając czas produkcji. SigmaNEST oferuje cztery pakiety do obsługi wykrawarek.
Program na router CNC
SigmaNEST jest czołowym oprogramowaniem dla nestingu i programowania, jedno- oraz wielowrzecionowych routerów CNC 2D do cięcia w drewnie i metalu. Program ten jest idealny dla wysoko wydajnej produkcji ram sklepowych, mebli czy wytwarzania łodzi.
Program na nóż oscylacyjny
Moduł cięcia nożem SigmaNEST to zaawansowane rozwiązanie służące do rozmieszczania i programowania NC. System optymalizuje technologię cięcia nożem CNC dzięki efektywnemu i dokładnemu nestingowi, zwiększonej jakości części oraz obsłudze standardowych i zaawansowanych funkcji cięcia.
Program do cięcia rur
Zaprogramuj swoje maszyny  za pomocą  kompletnego rozwiązania do cięcia rur i profili SigmaBEND, które płynnie działa w środowisku SOLIDWORKS.
Program na prasę krawędziową
Zmaksymalizuj szybkość, jakość i elastyczność procesu gięcia za pomocą programu SigmaBEND, kompleksowego rozwiązania dla prasy krawędziowej.
Program na wykrawarkę kombi
Użyj elastycznych narzędzi i zaawansowanych funkcji aby automatycznie i w łatwy sposób zaprogramować swoją maszynę combo.
Program na maszyny kombi
Bez względu na typ maszyny, SigmaNEST oferuje automatyczny nesting i programowanie dla wszystkich niestandardowych funkcji i możliwości.
Program do cięcia 5-cio osiowego
5-osiowa obróbka zapewnia nieskończone możliwości w zakresie rozmiarów części i kształtów, które maszyna może ciąć, ale także sprawia, że oprogramowanie jest kompleksowym do obsługi maszyny.