Webinary SigmaNEST

  • Wyciśnij maksimum możliwości ze swojego silnika nestingu

  • CAD Import Plus

  • Rodzaje i konfiguracja mikro-złączy

Pobierz demo

Webinary SigmaNEST

Specjalnie dla użytkowników naszego oprogramowania przygotowaliśmy serię webinarów, na których nasi eksperci prezentują najlepsze praktyki, zaawansowane porady i wskazówki dotyczące naszego oprogramowania.

Obejrzyj nasze webinary i dowiedz się, w jaki sposób możesz zwiększyć wydajność i rentowność procesów produkcyjnych w Twojej firmie.

Obejrzyj webinar SigmaNEST

Wyciśnij maksimum możliwości ze swojego silnika nestingu

Wyciśnij maksimum ze swojego silnika nestingu - SigmaNEST

Program CAD/CAM SigmaNEST ma w swojej ofercie wiele różnych silników nestingu, na przykład HD TrueShape, HD Advanced TrueShape, HD Rectangula. Każdy z nich zawiera specyficzne dla siebie opcje, takie jak strategia, czas, czy współczynnik efektywności. Ten webinar przeprowadzi Cię przez proces doboru najlepszego silnika nestingu pozwalającego uzyskać żądany przez Ciebie rezultat rozmieszczenia.

Obejrzyj webinar

CAD Import Plus
(Już wkrótce)

CAD Import Plus - SigmaNEST

CAD Import Plus to nowy moduł umożliwiający import plików 3D w różnych formatach. Pozawala on na szybszy i prostszy import modeli 3D bez konieczności posiadania na komputerze licencji czy zainstalowanej aplikacji systemu CAD 3D którego pliki importujemy. Obejrzyj ten webinar i dowiedz się, jakie formaty plików są aktualnie obsługiwane i czym ta opcja różni się od pozostałych modułów bezpośredniego importu 3D.

Więcej o webinarze

Rodzaje i konfiguracja mikro-złączy
(Już wkrótce)

Rodzaje i konfiguracja mikro-złączy

W tym webinarze prezentowana jest funkcją przypisywania mikro-złączy w trybie części oraz w trybie rozmieszczenia. Omówione również wszystkie typy mikro-złączy oraz ustawienia mające wpływ na ich kształt i położenie.

Więcej o webinarze

Chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniach SigmaNEST? Kliknij tutaj!
Interesują Cię szkolenia SigmaNEST ONLINE? Kliknij tutaj!
Chcesz wypróbować wersję demo? Kliknij tutaj!