5 OBSZARÓW EFEKTYWNOŚCI SIGMANEST

Praca, którą wykonują inżynierowie SigmaTEK jest niezwykle trudna. Łączą m.in. informatykę z zaawansowaną matematyką, elektrotechniką, fizyką elementarną oraz metodologią lean manufacturing. Swoje umiejętności koncentrują na najbardziej krytycznych obszarach Twojego biznesu, które przedstawiamy jako 5 OBSZARÓW EFEKTYWNOŚCI SIGMANEST.

Przepływ informacji

SigmaNEST to nie tylko oprogramowanie do nestingu dla całego parku maszyn tnących. To platforma, łącząca poszczególne operacje w całej firmie. Oprogramowanie usprawnia cały proces produkcji począwszy od działań administracyjnych poprzez  halę  produkcyjną i z powrotem,  poprzez optymalizację procesów, kontrolę operacji, zarządzanie zamówieniami i zaawansowaną automatyzację.

SigmaNEST gwarantuje najwyższy zwrot z inwestycji, kiedy nawiązujemy prawdziwą współpracę z Twoją firmą. Ty zyskujesz dostęp do naszych najlepszych specjalistów, którzy zajmują się Twoją firmą kompleksowo od wdrożenia, przez szkolenia do stałego wsparcia technicznego. Wsparcie SigmaNEST jest gwarancją rozwiązania każdego najbardziej skomplikowanego zagadnienia.  Z kolei nasi specjaliści otrzymują dostęp do odpowiednich źródeł danych technicznych użytkowników, które usprawniają nam obsługę Twojej firmy!

SigmaNEST: 5 Cech Produktywności

Materiał

SigmaNEST oferuje rozwiązania, które pozwolą zminimalizować straty na materiał poprzez wyższą wydajność nestingu. W produkcji najważniejszym kosztem jest koszt materiałowy. Średnio, po przejściu na oprogramowanie SigmaNEST, klienci oszczędzają 4% materiału do ponownego wykorzystania. Dla uzyskania maksymalnego uzysku, SigmaNEST posiada własną sztuczną inteligencje dla automatycznego nestingu. Pozwala to na mniejsze zużycie materiału na tę samą produkcję, obniżając koszty części i poprawiając wydajność cięcia. Nasze oprogramowanie, obsługuje również wiele procesów, a także repozycjonowanie oraz rozkład pod i/lub wokół zacisków na kompleksowych, specjalistycznych maszynach. Dzięki SigmaNEST możesz więc wygenerować konkretne oszczędności redukując złom oraz poprzez efektywniejszą gospodarkę arkuszami odpadowymi dla kolejnych zleceń.

Zarządzanie

Nie ograniczamy a wspieramy naszych użytkowników ponieważ wierzymy w ciągłe doskonalenie! Do tworzenia naszego oprogramowania używamy metodologii lean a zasady lean manufacturing są włączane w działanie SigmaNEST, dzięki czemu można uzyskać najbardziej optymalną wydajność przy każdej pracy. Oprogramowanie SigmaNEST pomoże w definiowaniu, analizowaniu, kontrolowaniu, mierzeniu i ulepszaniu Twoich procesów w najbardziej efektywny sposób.

Siła robocza

Jedno oprogramowanie pozwalające  na przesyłanie danych w obrębie całej produkcji eliminuje spięcia pomiędzy projektantami i produkcją! Tak właśnie działa SigmaNEST – poprawia efektywność całego procesu produkcyjnego poprzez eliminację duplikatów pracy przez import kluczowych danych, dotyczących części i zespołów. Nasze rozwiązanie zaprojektowane zostało z myślą o łączeniu systemów, które są najważniejsze  dla Twoich operacji. Przestrzegamy standardów branżowych i najlepszych praktyk więc żadne z Twoich danych nie zostanie naruszone.

Możesz zacząć od importu danych kilku źródeł. Pliki pojedynczych części czy zespołów części importowane  do SigmaNEST są przekształcane  w dokładne kształty, które gotowe są już do nestingu, cięcia, gięcia i funkcji 3D bez utraty właściwości materiału.

Maszyny

SigmaNEST wspiera wiele maszyn z jednego stanowiska. W przeciwieństwie do innych firm nestingowych, specjalizujemy się w różnych maszynach aby optymalizować Twoją wydajność pod kątem urządzeń z jakich korzystasz. Aby wyświetlić pełną listę maszyn, kliknij tutaj.