Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie ITM Polska 2018!

W dniach 5-8 czerwca w Poznaniu odbędzie się spotkanie liderów branży metalowej! Serdecznie zapraszamy na spotkanie ze specjalistami STIGO do pawilonu V na stoisko nr 13.

Na stoisku STIGO zaprezentujemy Państwu jeszcze lepszy nesting dzięki HD SuperNest. Nasi specjaliści zaprezentują najnowszą wersję oprogramowania SigmaNEST X1.4, podzielą się nowościami z ostatniej aktualizacji SigmaBEND, przedstawią kompleksowy program do cięcia rur i profili na przykładzie SigmaTUBE, a także omówią funkcjonalności programu z panelu SigmaMRP. Nasi goście będą mogli na żywo prześledzić cały proces rozkładu i cięcia na naszych nowych stołach do cięcia plazmowego Swift-Cut 3000XP i 3000XP WT.

Nie zabraknie również specjalistów technicznych od oprogramowania Plan-de-CAMpagne, APM+, STRIMIS i MES PHARIS!

Przygotowaliśmy dla Was również nowości w znakowaniu od firmy MARKATOR a także przecinarki plazmowe Hypertherm! Nie przegapcie okazji!

Międzynarodowe Targi Poznańskie ITM Polska to największe wydarzenie w Środkowo-Wschodniej Europie. Udział w tym wydarzeniu biorą firmy z całego świata. Wystawcy doceniani są za innowacyjne podejście, wykorzystanie najnowszych technologii oraz wysoką jakość produktów.