Relacja z Nadarzyna: Warsaw Industry Week 2017

Druga edycja targów Maszyn i Urządzeń Przemysłowych Warsaw Industry Week w centrum kongresowo-targowym Ptak Warsaw Expo przyciągnęła największe firmy i specjalistów z branży. W tym roku po raz pierwszy mogliśmy spotkać na niej niezawodny zespół specjalistów z firmy STIGO.

Przez 3 dni targów byliśmy do Waszej dyspozycji w hali F na stoisku 78. Po raz pierwszy odwiedzający mieli okazję zapoznać się z tak szeroką ofertą prezentowaną na naszym stoisku. Gwiazdą numer jeden był nasz największy stół plazmowy Swift-Cut PRO 3000 XP o obszarze cięcia 3000 mm x 1500mm. W połączeniu w ze źródłem plazmowym Hypertherm Powermax105 i filtrowentylacją CleanAir tworzyli świetne trio. Odwiedzający mieli też okazję zobaczyć alternatywne źródło dla stołu Thermal Dynamics Ultra-Cut 100A i porozmawiać z Matthijsem Piersmą, specjalistą z firmy Thermal Dynamics, który był naszym gościem podczas targów. Każdy mógł na własne oczy zobaczyć nie tylko cięcie plazmą, ale również możliwości graweru i otrzymać pamiątkową Warszawską Syrenkę.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również ręczne przecinarki plazmowe Hypertherm, przy pomocy których nasz specjalista Kamil Łęcki wycinał wszystkie możliwe kształty, wzory i zwierzątka na życzenie odwiedzających.

Prezentowaliśmy również możliwości znakowarek ręcznych i stołowych FlyMarker Mini i Pro oraz Markator MV5, znakując nimi niemal każdy materiał na prośbę klientów. Na prośbę zaprzyjaźnionej firmy TrybEco oznakowaliśmy ich elektryczne rowery. Nasi specjaliści od oprogramowania do nestingu i zarządzania produkcją (SigmaNEST, MES PHARIS®, STRUMIS, Plan-de-CAMpagne) również mieli ręce pełne pracy.

Podczas targów nie zabrakło również imprez towarzyszących. Odbyła się dwudniowa konferencja Przemysł 4.0 prowadzona przez największych specjalistów z branży oraz bankiet, który uświetnił występ zespołu Ladies of Power.

Widzimy się na kolejnych targach EUROTOOL w Krakowie, już 28-30.11. Do zobaczenia!