STIGO na targach przemysłowych STOM 2022

 

 

Firma STIGO, dystrybutor maszyn i oprogramowania dla przemysłu stalowego, weźmie udział w targach STOM 2022 w Kielcach. W dniach 5-7.04 2022 r. eksperci STIGO zaprezentują na swoim stoisku m.in. stoły i źródła do cięcia plazmowego marek Swift-Cut i Hypertherm, znakowarki Markator oraz specjalistyczne oprogramowanie do cięcia SigmaNEST.  

 

Kielecki Salon Technologii Obróbki Metali (STOM) to jedne z największych targów przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na wydarzenie składa się cykl wystaw związanych z m.in. z technologią obróbki blach, cięciem, spawalnictwem i robotyką przemysłową. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2022 r.

Firma STIGO jest dystrybutorem maszyn i oprogramowania dla przedsiębiorstw przemysłowych branży stalowej. W ofercie firmy znajdują się stoły do cięcia plazmowego i wodnego Swift-Cut, przecinarki plazmowe Hypertherm, znakowarki Markator i specjalistyczne oprogramowanie do cięcia SigmaNEST. STIGO jest również dostawcą przemysłowych systemów ERP: Bemet i STRUMIS.

Podczas targów STOM 2022 firma zaprezentuje swoje produkty na stoisku D 12. Na odwiedzających czekać będą m.in.:

  • Stół plazmowy Swift-Cut Pro
  • Stół do cięcia wodnego Swift-JET Pro
  • Najnowsze źródła plazmowe Hypertherm Powermax SYNC
  • Znakowarkę Markator Flymarker mini 65/30 z dotykowym ekranem
  • Oprogramowanie SigmaNEST
  • Systemy ERP Bemet oraz STRUMIS

W programie przewidziano również pokazy cięcia i znakowania oraz konsultacje z ekspertami technicznymi i doradcami handlowymi. Serdecznie zapraszamy

KONTAKT PODCZAS TARGÓW

Targi Kielce. Ul. Zakładowa 1, 25 – 672 Kielce. Stoisko D12