VI Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER

W ramach przemysłowej wiosny serdecznie zapraszamy na targi przemysłowe Kieleckiego Salonu Technologii Obróbki Metali STOM, które odbędą się w dniach 26-28 marca. 

O Stom-Laser

Wydarzenie STOM-LASER od lat kreuje trendy w wielu gałęziach przemysłu. Tak jak i w poprzednim roku zostaną zaprezentowane najnowocześniejsze technologie, m.in.:  cięcie laserowe, laserowa obróbka produkcyjna, laserowa obróbka metali, automatyzacja oraz mechanizacja procesów produkcyjnych. Również zostanie zaprezentowane wykonawstwo i regeneracja części maszyn i narzędzi, a także spawanie laserowe, hybrydowe, hartowanie laserowe i deponowanie laserowe. 

Program SigmaNEST

Tradycyjnie na targach zaprezentujemy oprogramowanie do nestingu i optymalizacji cięcia SigmaNEST. Nasi specjaliści podzielą się nowościami z ostatniej aktualizacji programu CAD/CAM SigmaNEST X1.6 a także przedstawią oprogramowanie do gięcia blach SigmaBEND, kompleksowy program do cięcia rur i profili SigmaTUBE oraz zaprezentują funkcjonalności programu do zarządzania produkcją SigmaMRP.

Przemysłowa Wiosna 2019 - STOM-LASER - SigmaNEST

Tym razem spotkacie nas na hali D, stoisko 38. Do zobaczenia!