Targi TOOLEX 2019 – zapraszamy na nasze stoisko!

W dniach 1-3 października w Sosnowcu odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. To  jedno z najważniejszych branżowych spotkań, które przyciąga czołowe firmy z Polski i zagranicy. TOOLEX to ostatnie wydarzenie tego typu w tym roku, na którym tradycyjnie nie zabraknie firmy STIGO. Jest to niepowtarzalna okazja do wymiany wiedzy i doświadczenia oraz nawiązania nowych kontaktów. Zapraszamy do pawilonu A, stoiska 310.

Na targach TOOLEX tradycyjnie zaprezentujemy najlepszy program CAD/CAM do optymalizacji cięcia oraz wykrawania blach SigmaNEST. Program umożliwia kompleksowe zarządzanie całym parkiem maszyn tnących. Obsługuje procesy takie jak cięcie plazmowe, cięcie laserowe, cięcie tlenem, cięcie wodą, router, wykrawarki, nóż, gięcie oraz cięcie rur i kształtowników. To prosty w obsłudze program do nestingu i najlepszy program do wycinania blach!

Nasi specjaliści także przedstawią oprogramowanie do gięcia blach SigmaBEND, kompleksowy program do cięcia rur i profili SigmaTUBE oraz zaprezentują funkcjonalności programu do zarządzania produkcją SigmaMRP.

Zakres tematyczny targów:  urządzenia do obróbki blach i rur, narzędzia, oprzyrządowanie technologiczne, oprzyrządowanie pomiarowe, niekonwencjonalne metody obróbki, urządzenia do obróbki termicznej, oprogramowanie komputerowe wspomagające obróbkę, chłodziwa i ciecze technologiczne, doradztwo i usługi projektowe, wyposażenie warsztatów, remonty i modernizacje obrabiarek, usługi w zakresie obróbki materiałów, przygotowanie i zabezpieczenie powierzchni, wyroby hutnicze – blachy, pręty i rury, wydawnictwa fachowe i inne. 

Targi TOOLEX 2019