TOOLEX 2018: podsumowanie!

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach TOOLEX zaprezentowaliśmy dwa stoiska. W hali A pokazaliśmy maszyny, a w nieco spokojniejszym pawilonie B przedstawialiśmy funkcjonalności naszego oprogramowania.

Przez 3 dni targów byliśmy do Waszej dyspozycji i prezentowaliśmy możliwości systemu CAD/CAM dla nestingu SigmaNEST. Największe zainteresowanie budziły prezentacje prowadzone przez Krzysztofa Szeląga, który kompleksowo omawiał cały system. Oprócz Dyrektora  technicznego SigmaNEST, oprogramowanie do nestingu prezentował Prezes STIGO Przemysław Rożek oraz Menadżer Produktu Beata Wojnar. Zainteresowani mogli zobaczyć, jak w kilka sekund można rozłożyć najbardziej złożone kształty i wyciąć je na naszych dwóch maszynach: niezawodnym stole plazmowym Swift-Cut 3000XP i Swift-Jet – stole do cięcia wodą, który był tegoroczną nowością na targach i wiódł prym na stoisku maszynowym!

Dużym zainteresowaniem cieszył się również system do zarządzania produkcją MES Pharis. Pełne ręce pracy mieli nasi eksperci Mateusz Przygodzki, który prezentował sposób zbierania informacji z poziomu produkcji oraz spektrum możliwości wykorzystania pozyskanych danych w programie do śledzenia i planowania produkcji Plane-de-CAMpagne oraz Arek Działo, który reprezentował system APM+ pokazał, jakie wyniki może osiągnąć firma produkcyjna, która wykorzystuje kompleksowy i skuteczny system do zarządzania narzędziami APM+.

Dziękujemy Państwu za wszystkie spotkania i rozmowy! Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie za rok!