Zapraszamy na Międzynarodowe Targi  Obrabiarek, Narzędzia i Technologii Obróbki TOOLEX!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbędą się już 2-4 października w Sosnowcu. Tym razem swoją ofertę zaprezentujemy na dwóch stoiskach z podziałem na oprogramowanie i maszyny. Będzie to nasza ostatnia tegoroczna impreza wystawiennicza więc warto być z nami!

Prezentacje, konsultacje i testy naszego oprogramowania odbędą się na stoisku B 554. Będzie tam czekał na Państwa nasz niezawodny zespół SigmaNEST (Przemysław Rożek, Beata Wojnar, Krzysztof Szeląg, Arkadiusz Marzec oraz Michał Malinowski) oraz Menadżerowie Produktów PdC, APM (Agnieszka Furman) i MES (Kamil Herbuś). Na stoisku odpowiemy m.in na następujące pytania:

  • Jak oszczędzić na procesach cięcia w firmie?

  • Jak śledzić produkcję i optymalizować procesy w firmie?

  • Jak precyzyjnie wyliczyć koszty produkcji metalowych elementów?

  • W jaki sposób skutecznie zarządzać gospodarką narzędziową w firmie?

  • Jakie rozwiązania skutecznie pozwolą mi zarządzać firmą w branży metalowej?

  • Jak efektywniej ciąć i giąć rury i kształtowniki?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy już za dwa tygodnie prezentując SigmaNEST, SigmaMRP, Plan-de-CAMpagne, APM+ oraz PHARIS.

Zapraszamy do rejestracji na targi:

Międzynarodowe Targi  Obrabiarek, Narzędzia i Technologii Obróbki TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu. To doskonała okazja do nawiązania  nowych relacji i realizacji transakcji biznesowych. Sukces poprzedniej, jubileuszowej edycji to blisko 500 Wystawców z 14 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Wydarzenie odwiedziło blisko 10 tysięcy zwiedzających, którzy mieli okazję podpatrzeć m.in. 450 maszyn, w większości w ruchu. Doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem efektywności targi były naprawdę imponujące!

Zakres tematyczny targów:  urządzenia do obróbki blach i rur, narzędzia, oprzyrządowanie technologiczne, oprzyrządowanie pomiarowe, niekonwencjonalne metody obróbki, urządzenia do obróbki termicznej, oprogramowanie komputerowe wspomagające obróbkę, chłodziwa i ciecze technologiczne, doradztwo i usługi projektowe, wyposażenie warsztatów, remonty i modernizacje obrabiarek, usługi w zakresie obróbki materiałów, przygotowanie i zabezpieczenie powierzchni, wyroby hutnicze – blachy, pręty i rury, wydawnictwa fachowe i inne.